Web Tasarımburdur web tasarım firmaları arasında #1

kurumsal ve profesyonel web sayfalarına sahip olun

teklif / bilgi al

nasıl ulaşabilirsiniz

Biz size yakınız! Dilerseniz siz bizi ziyaret edin, dilerseniz biz sizi. Telefonla veya mail yoluyla da bizle iletişim kurabilirsiniz. 10 yıldır yöremize hizmet vermekten gurur duyuyoruz..

teklif / bilgi formu

Burdur Web Tasarım Firmaları

Web siteniz bir defa yaptırdığınız ve yaptırdıktan sonra dünyanın her yerinden erişilebilen, markanızı temsil eden, müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinizle aranızda 7/24 iletişim kurmanızı sağlayan kurumsal kimliğinizdir. Bu nedenle bir web sitesi yaptırırken herkes firmasını en iyi şekilde ifade eden, ürünlerini / hizmetlerini sergileyebileceği en iyi web tasarım hizmetini almaya odaklanır. Burdur web tasarım firmaları arasında en iyisiyiz iddiasını sunmuyoruz ancak Burdur'a ve yöremize hizmet veren Mandalin Web Tasarım olarak sizler için en iyisini yapmaya odaklanıyoruz. Biz size yakınız! 0258 377 09 82 numaramızdan bizi arayarak çalışma yöntemimiz, referanslarımız, sizin için yapabileceklerimiz, web tasarım fiyatları ve daha fazlası hakkında bilgi alabilirsiniz. Zengin dijital pazarlama deneyimi, sektörde 10 yılı geride bırakmanın vermiş olduğu, işin mutfağına ve sektöre olan hakimiyetimizden gelen deneyimimiz ve her zaman yenilikçi bakış açımızla hizmetinizdeyiz. Burdur Web Sitesi Tasarım hizmetlerinde kaliteli hizmeti uygun fiyata almak için bugün bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Bir web sitesi yapıldığında devamında teknik desteğini de getirmek en az siteyi yapmak kadar önemlidir. Malesef pek çok firma yetkin ve uzman olmayan web tasarım firmalarıyla çalışma neticesinde web sitesi yayınlanması sonrasında yeterli teknik desteği alamamakta ve problemler yaşamaktadır. Bunların başlıcaları, çalışmayan kurumsal mailler, ihtiyaç duyulduğunda Burdur web sitesi tasarım firmasına ulaşamama, sitenin hosting ve domain yenileme sürecinde yaşanan aksaklıklar şeklindedir. Mandalin Web Tasarım'ın sunduğu 365 gün teknik destek ile, web sitenizi anahtar teslim yaptığımız gibi devamında da herhangi bir mağduriyete yer vermeden web sitesi yayın sonrası sürecinde de yanınızdayız.

Mobil Uyumlu Web Sayfası

Günümüzde mobile uyumlu olmayan bir web sitenizin olması hiç web sitenizin olmamasına eş değerdir desek abartmış olmayız. Sektöre göre değişmekle beraber mobil cihaz kullanımının yıldan yıla yaygınlaşması web site kullanıcı oranlarında da mobil kullanımın baskınlaşmasına neden oldu. Bu nedenle 2019 şartlarında mobil uyumlu (responsive - duyarlı) tasarıma sahip olan, cep telefonu ve tablet gibi cihazlarda da en az masaüstü cihazlarda olduğu gibi efektif ve verimli görünen web sayfalarına sahip olmak zaruridir. Mandalin Web Tasarım olarak tüm web sitenizi %100 mobile uyumlu olarak tasarlıyoruz.

Eskiden web siteleri daha statik ve müdahale edilemez yapıdayken günümüzde artık yönetim panelleri sayesinde kendi masaüstü ya da mobil cihazınızdan web sitenize yeni ürün/hizmet ekleyebilir, görsel, video, yazı değişiklikleri ya da eklemeleri yapabilirsiniz. Sizler için tasarladığımız ve yayınladığımız web sayfaları sahip oldukları yönetim panelli alt yapı sayesinde tüm bu işlemlere imkan sağlamakta ve bu sayede siteniz tarafınızca müdahale edilebilir - dinamik bir yapıda olmaktadır.

Yönetim Panelli Web Sayfası
Seo'ya Uygun Web Sitesi

Başta da belirttiğimiz gibi web sayfaları, müşterilerinizle iletişiminizi sağlayan kurumsal kimliğinizin bir parçası ve size potansiyel müşteriler kazandıran bir pazarlama aracı olmalıdır. Çok güzel bir kartvizit veya katalog yaptırmış olabilirsiniz ancak bu materyaller çekmecenizde ya da deponuzda bekliyorsa amacını yerine getirmiyor demektir. Arama motorlarından trafik çekmeyen, yeni kullanıcılara dokunmayan web sayfaları da çekmecenizde duran kartvizit, deponuzda çürümeye terk edilmiş katalog gibidir. Mandalin web tasarım sizler için, arama motorları tarafından iyi bir indekslenmeye zemin hazırlayan SEO dostu web tasarım yapmaktadır. Hedefiniz dijital pazar ise tercihiniz Burdur SEO Uyumlu Web Tasarım olsun.

Fiyat cazipleşirken yapılan işin kalitesi düşüyorsa aslında pek de karda değilsiniz demektir. Önemli olan profesyonel hizmete cazip fiyatlarla ulaşmaktır. Mandalin'le uygun fiyata profesyonel web sitesi çalışması sizi bekliyor.
Burdur Web Tasarım Fiyatları Burdur web tasarım fiyatları arasında kurumsal ve profesyonel web tasarım hizmetlerinde sizlere en iyi fiyat garantisi de veriyoruz.

Burdur Web Tasarım Fiyatları

web tasarım hizmet bölgelerimiz

iller

Güney Ege havzasında hizmet veren firmamız sizler için 10 yılı aşan bir süreden bu yana profesyonel kurumsal web tasarım hizmeti sunuyor. Hizmet bölgelerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz;

harita