Web Tasarım

kurumsal ve popüler web sayfalarına sahip olun
  • En İyi Web Tasarım Firması
  • 365 Gün Teknik Destek
  • Mobile Uyumlu Arayüz Tasarımı
  • Yönetim Panelinden Güncellenebilen İçerik
  • SEO'ya Uygun Yazılım Altyapısı
  • Kurumsal Mail Kurulumu
  • Bazı Referanslarımız
  • Teklif Alın
Denizli Web Tasarım Firmaları

Web sayfası genelde bir defaya mahsus yaptırıldığı için hepimiz en iyi web tasarım hizmetini almak isteriz.Denizli web tasarım firmaları arasında en iyisiyiz iddiasında olmasak da sizler için en iyisini yapmaya özen gösteren bir firmayız. Güçlü referanslar ve kaliteli çalışmalarımız için bize 0258 377 09 82 numaramızdan ulaşabilirsiniz.Yaptığınız işi en iyi şekilde yansıtan, günümüzün yaygın trendi mobil kullanıma uygun web siteleri için doğru adres Mandalin'den teklif almadan karar vermeyin. Genç ve dinamik ekibimizle Denizli Web Sitesi Tasarım hizmetlerinde işinizi büyütmenize katkı sağlayacak, görsel açıdan doyurucu web sayfaları için bize ulaşın.

Sizler için web sitesi tasarımını tamamladığımızda da 365 gün teknik destek hizmeti sunuyoruz. Çok iyi biliyoruz ki iyi bir teknik destek hizmetiyle devamı gelmeyen web sitesi tasarımı tamamlanmış sayılamaz. Bu noktada sizler için kurduğumuz kurumsal maillerle ilgili olası aksaklıkların giderilmesi,sitenize gerçekleşebilecek muhtemel virüs saldırıları ya da birtakım benzer problemlere anında müdahale edilebilmesi için yılın 365 günü teknik destek hizmeti sunuyoruz. İyi bir web sitesi tasarımının yanısıra zamanında ve hızlı teknik destek için Mandalin'i aramanız yeterli.

Denizli Web Tasarım Firması
Mobil Uyumlu Web Sayfası

Yaptığımız web sayfalarını %100 responsive (duyarlı) tasarım şeklinde yapıyoruz. Bu şekilde web sayfalarınız hem masaüstü cihazlarda hem de tablet ve telefonlarda kullanıcı dostu bir arayüze dönüşerek efektif bir şekilde görüntüleniyor. Yaptığımız tüm siteleri yayınlamadan önce Google'ın mobil uyumluluk ve mobil yüklenme süresi testine tabi tutuyoruz. Bu şekilde mobile uyumluluk konusundaki en güncel trend ve politikalara uygun olarak internet sitenizi yayınlıyoruz.

Tasarımını ve yazılımını gerçekleştirdiğimiz web sayfalarını php tabanlı yönetim paneline bağlıyoruz. Bu şekilde yönetim panelinden sitenize yazı, görsel, video, dosya gibi içerikleri ekleyebiliyor ve mevcut içeriklerde güncelleme yapabiliyorsunuz.

Yönetim Panelli Web Sayfası
Seo'ya Uygun Web Sitesi

Günümüzde dijital dünyada var olmak zaruri bir ihtiyaç haline geldiği gibi insanlar tarafından dijitalde görünür ve bulunur olmak da zorunlu hale geldi. Bir web sayfanız olmasının yanısıra müşterilerinizin ya da potansiyel alıcılarınızın sizi arama motorlarında bulabilmesi gerekiyor. Bu noktada da arama motorları tarafından kolay ve daha iyi indekslenen bir web sayfası yapmak gerekiyor. #mandalin medya bu doğrultuda web sayfalarını seo dostu bir yazılım altyapısı üzerine inşaa ediyor.

Web sayfanız kurumsal kimliğinizin ve dijital dünyadaki varlığınızın en önemli bileşeni olduğu gibi kurumsal mailleriniz de müşteri ilişkilerinizde hayati öneme sahiptir. Yaptığımız web sayfaları ile beraber sizlere geniş sunucu bandına sahip alan adı uzantılı kurumsal mailler açıyoruz.

Kurumsal E-posta

teklif / bilgi al

nasıl ulaşabilirsiniz

Ofisimize gelip kahvemizi içebilirsiniz, kafanıza takılanları arayıp sorabilirsiniz ya da ihtiyaç ve taleplerinizi bize mail yoluyla ulaştırabilirsiniz.

teklif / bilgi formu